Inne

Dziedziną, w której działa przedsiębiorstwo Mirpol jest chłodnictwo. Posiadamy duży wybór sprzętów: sprężarki chłodnicze, agregaty chłodnicze oraz podobne. Zajmujemy się także importem używanych mebli chłodniczych tworzonych przez czołowe przedsiębiorstwa z zachodniej Europy.

Zobacz wpis

Jako firma zajmujemy się głównie biopreparatami. Do ich licznych funkcji zaliczają się np. oczyszczania ścieków,a także degradacji tłuszczów. Oferowane przez nas wyroby są używane w przemyśle rolniczym, włókienniczym, naftowym oraz wielu innych. Systematyczne używanie biopreparatów zapewnia efektowne unieszkodliwianie ścieków. Co bardzo istotne, nasze biopreparaty są przyjazne środowisku. W branży działamy już od ponad 10 lat.

Zobacz wpis

Firma CMC to między innymi producent palet drewnianych. Można u nas dostać powszechne palety, które stosuje się w transporcie. Prócz tego, w asortymencie firmy znajdują się także produkty spożywcze takie jak: oliwa z oliwek, ryby,, a także dania gotowe. Transport i spedycja międzynarodowa to następna dziedzina, którą się zajmujemy.

Zobacz wpis

Torby reklamowe są towarami, w których specjalizuje się firma Bempol. Wyróżniają nas nowoczesność sposobów produkcji, a także precyzja wykonania, które to decydują o wytrzymałości toreb. Sklepowe torby doskonale nadają się na reklamy. Taka forma promocji jest już wykorzystywana przez większość firm. Dwa główne typy toreb to: papierowe torby oraz torby foliowe, przy czym na obecną chwilę większa popularność zdobywają wersje papierowe. Bempol to firma z Warszawy.

Zobacz wpis

Spółka akcyjna Median Polska powstała w 1999 roku. Firma zajmuje się produkcją mediów do druku. W asortymencie można znaleźć tkaniny do druku solventowego, laminaty UV, wyroby stosowane w reklamie – między innymi folie samoprzylepne, folie kanalikowe, a także produkty do prezentacji reklamy w postaci systemów wystawienniczych. Firma dysponuje certyfikatem jakości ISO. Perfekcyjna jakość oraz efektywność to atuty oferty Firmy, mającej duże doświadczenie w branży.

Zobacz wpis

Firma Nortex prowadzi działalność od od 2 dekad. Jej domeną są metalowe szafy o wszechstronnych zastosowaniach. Firma gwarantuje fachową obsługę zamówienia – produkując gotowe szafki szkolne i szafy na akta oraz szafy metalowe wg indywidualnego projektu Klienta. Firma dostarcza szafy do Klienta. Jest otwarta na wymagania rynku, produkuje szafy o różnorodnych wymiarach i kolorach. .

Zobacz wpis

STANFORM to firma z wieloletnim doświadczeniem. Naszą lokalizacją jest Warszawa. Mamy niezbędne maszyny do obróbki CNC i skrawaniem oraz elektrodrążenia. Wykonujemy przedmioty takie jak formy wtryskowe i wykrojniki. Na firmowej stronie opublikowane są posiadane przez STANFORM certyfikaty.

Zobacz wpis

Firma Seger jest specjalistyczną hurtownią różnorodnych wyrobów przemysłowych oraz uszczelnień technicznych. Uszczelki wykonuje się z odpornego oraz wytrzymałego materiału, który jest dodatkowo dobrze obrabialny. Szczególnym gatunkiem uszczelek są simeringi a więc uszczelniające pierścienie, oraz segery i oringi. W asortymencie również kleje techniczne, łańcuchy, pasy klinowe

Zobacz wpis

Specjalnością firmy Delta są narzędzia i materiały ścierne, a także ściernice przydatne przy precyzyjnym szlifowaniu powierzchni. Oferujemy także narzędzia do pracy w ogrodzie, a także narzędzia do pracy w lesie oraz wyroby śrubowe. Nasza firma może pochwalić się bogatym doświadczeniem - w branży jesteśmy już od 1991 roku. Nasze przedsiębiorstwo prowadzi również autoryzowany serwis - naprawiamy i sprzedajemy części zamienne do urządzeń firm takich jak między innymi...

Zobacz wpis

Producent zniczy - Firma Abart funkcjonuje na polskim rynku od od niespełna ćwierćwiecza. Od początku istnienia zaopatruje rynek w znicze ceramiczne oraz szklane, a obecnie również znicze plastikowe.
Produkty oferowane przez firmę Abart wyróżniają się znakomitą jakością oraz wydajnością. Firma gwarantuje obfitą różnorodność typów zniczy. Firma zapewnia także lampiony nagrobne, świece do domu.

Zobacz wpis
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 od 75 Inne - strona 2
 
Napędzane przez
Katalog Afrooo © Gnomo.pl 2024